Wprowadziliśmy do naszej oferty urządzenia gaśnicze do baterii litowych, instalacji fotowoltaicznych i urządzenie gaśnicze wodno mgłowe.

Urządzenia gaśnicze UBL do baterii litowych to innowacyjny sprzęt, który wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim doskonale gasi pożary i skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia. Pozwala to efektywnie unieszkodliwić zapalone baterie, z którymi nie radzą sobie tradycyjne gaśnice.

Urządzenia gaśnicze UPF do instalacji fotowoltaicznych to innowacyjny sprzęt, który wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim doskonale gasi pożary i skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia. Pozwala efektywnie unieszkodliwić zapalone panele fotowoltaiczne, z którymi nie radzą sobie tradycyjne gaśnice.

Urządzenie gaśnicze wodno mgłowe, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii wytwarzania mgły wodnej, umożliwia zminimalizowanie szkód powstających w trakcie gaszenia pożaru. Nie pozostawia śladów po użyciu środka gaśniczego. Doskonale nadaje się do gaszenia pożarów ciał stałych, ale również olejów i tłuszczów jadalnych.