Firma BOXmet Trade Sp. z o.o. istnieje od 2004 roku. Wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej BOXmet. Pomimo młodego wieku Spółki mamy wypracowaną mocną pozycję na rynku.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą z wysoko wykwalifikowaną kadrą nastawioną na sukces, dla której priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.
Nieustannie dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004 dzięki czemu możemy spełniać najwyższe europejskie standardy.

Oferujemy Państwu najwyższej klasy sprzęt gaśniczy, na który posiadamy Certyfikaty Zgodności oraz Świadectwa Dopuszczeniawydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie potwierdzające, że wyroby i procesy ich wytwarzania są zgodne z zasadniczymi wymaganiami. Za cel naszej działalności stawiamy sobie ciągłe dążenie do poprawy jakości naszych produktów, aby spełniały one najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Na terenie całego kraju mamy swoją sieć dystrybucji oraz autoryzowane punkty serwisowe. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 


Sąd Rejestrowy IX Wydział Gospodarczy we Wrocławiu
KRS nr 0000204445
NIP: 882-194-59-58
kapitał zakładowy 320 000zł
Boxmet Trade Sp. z o.o.