Szanowni Państwo,

Wielu z Państwa oczekiwało na informację, kiedy Boxmet-Trade zorganizuje szkolenie dotyczące instalacji i przeglądu podręcznego sprzętu gaśniczego, które zakończone będzie uzyskaniem świadectwa autoryzacji.

Termin został ustalony na dzień 10 maja br. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nas na Dolny Śląsk, do Agroturystyki Cicha Woda w Lasocinie. Tych z Państwa, którzy zainteresowani są również uzyskaniem certyfikatu na autoryzację instalacji i przegląd hydrantów informuję, że szkolenie w tym temacie zorganizowane będzie w dniu 11 maja w tym samym miejscu. Szkolenie będzie obejmowało teoretyczny wykład połączony z pokazami gaszenia różnych typów pożarów.

Przy tej okazji należy wspomnieć dlaczego warto posiadać Świadectwo Autoryzacji wydane przez producenta. Daje to Państwu niepodważalną podstawę do serwisowania gaśnic naszej produkcji, podnosi prestiż firm, które je posiadają, jest dodatkową zaletą przy startach w różnego rodzaju przetargach. Przy serwisie gaśnic daje dodatkową gwarancję, że dokonywane jest  przez fachowców znających dokładnie zasady ich serwisowania.

Miejsce i czas nie są przypadkowe, wielu z Państwa prosiło o szkolenie na początku lub końcu tygodnia, celem zapoznania z bogatą historią naszego regionu w czasie weekendu przed lub po szkoleniu, być może wizytą w pięknych o tej porze Górach Sowich. Zapraszam na szkolenie oraz przedłużenie pobytu o weekend, służę pomocą przy wyborze trasy na górską wycieczkę lub więcej informacji o naszych atrakcjach znajdziecie Państwo w linkach poniżej:

http://www.gorysowie.org.pl/pl/atrakcje.html

oraz link do agroturystyki Cicha Woda:

http://cichawoda.pl/
Pytania o szczegóły szkolenia proszę kierować na adres email: bpolitowski@boxmet.com.pl lub telefonicznie pod nr 74 836 92 38 w. 25.