Szanowni państwo,
Wielu z Państwa oczekiwało na informację, kiedy Boxmet-Trade zorganizuje szkolenie dotyczące instalacji i pzeglądu podręcznego spzętu gaśniczego, które zakończone będzie uzyskaniem świadectwa autoryzacji.

Termin został ustalony na dzień 11 kwietnia br. Mamy pzyjemność zaprosić państwa do nas na Dolny Śląsk, do Agroturystyki Cicha Woda w Lasocinie. Tych z państwa, ktorzy zainteresowani są również uzyskaniem certyfikatu na autoryzację instalacji i przegląd hydrantów informuję, ze szkolenie w tym temacie zorganizowane będzie w dniu 12 kwietnia w tym samym miejscu. Szkolenie będzie obejmowało teoretyczny wykład połączony z pokazami gaszenia rożnych typów pozarów.

Przy tej okazji należy wspomnieć dlaczego warto posiadać Świadectwo Autoryzacji wydane przez producenta. Daje to Państwu niepodwazalną podstawę do senrwisowania gaśnic naszej Produkcji, Podnosi prestiż firm, które je posiadają, jest dodatkową zaletą przy startach w różnego rodzaju pzetargach. Przy serwisie gaśnic daje dodatkową gwarancję, że dokonywane jest pzez fachowców znających dokładnie zasady ich serwisowania.

Miejsce i czas nie są pzypadkowe. Wielu z Państwa prosiło o szkolenie na początku lub końcu tygodnia, celem zapoznania z bogatą historią naszego regionu w czasie weekendu przed lub po szkoleniu, być może wizyta w pięknych o tej porze Górach Sowich. Zapraszam na
szkolenie oraz przedłużenie pobytu o weekend, służę pomocą przy wyborze trasy na górską gorywycieczkę lub więcej informacji o naszych atrakcjach znajdziecie Państwo w linkach ponizej:
https://gorysowie.org/index.php/component/k2/itemlist/category/106-miejsca

oraz link do agroturystyki Cicha Woda:
http://cichawoda.pl/Pytania o szczegóły szkolenia proszę kierować na adres email: bpolitowski@boxmet.com.pl
lub telefonicznie pod nr 74 836 92 38 w.25,